Blog

Sprzedaż profesjonalnych środków chemicznych

Szanowni Państwo,

informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż profesjonalnych środków chemicznych. W naszej ofercie znajdują się preparaty znanej firmy CLINEX. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały przetestowane przez naszych pracowników. Oferujemy tylko sprawdzone środki. Produkty są bardzo dobrej jakości i jednocześnie są ekologiczne. Środki marki Clinex gwarantują bezpieczeństwo dla użytkownika, nie powodują alergii wziewnych oraz nie podrażniają dróg oddechowych oraz skóry.

Problem z posadzką ?

Coraz częściej spotykamy się z problemem bardzo zabrudzonych podłóg na obiektach. Należy podkreślić, że mycie ręczne nie jest optymalną formą dbania o powierzchnie. Posadzki podlegają wielu czynnikom, które niekorzystnie wpływają na wygląd powierzchni płaskich. Utrzymanie właściwie czystych podłóg przedłuża ich żywotność i pozytywnie wpływa na komfort, estetykę i bezpieczeństwo użytkownika. Dokładna konserwacja podłóg przy użyciu odpowiedniego sprzętu, odpowiednich środków chemicznych pozwala usunąć zabrudzenia, które z czasem stają się coraz trudniejsze do wyczyszczenia.

Czystość w galeriach handlowych - wpływ na decyzje zakupowe Klientów

Sprzątanie w galeriach handlowych — dlaczego wpływa na decyzje zakupowe odwiedzających? Nawyki klientów bywają różne. Jedni wolą korzystać z usług w godzinach porannych, inni zaś wybierają późne wieczory. Jeszcze innym nie przeszkadzają godziny, w których panuje największy ruch. Choć przyzwyczajenia osób dokonujących zakupy zmieniają się jedynie w kontekście indywidualnym, to można mówić także o pewnych procesach grupowych. Jednym z nich jest potrzeba zachowania większej czystości i higieny w miejscach publicznych. To nie tylko kwestia restrykcji epidemicznych, ale podstawowe dobro każdej osoby.

Powrót do szkół w dobie koronawirusa - pomoc firmy sprzątającej

Sprzątanie firm oraz sprzątanie zakładów produkcyjnych to praca odpowiedzialna. Jednakże firmy sprzątające zajmujące się utrzymaniem czystości w szkołach biorą sobie większą odpowiedzialność na barki. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci. Pandemia Covid19 trwa już prawie rok, a nowe obostrzenia spędzają sen z powiek każdemu. W niekorzystnej sytuacji są zarówno prywatne placówki, instytucje państwowe oraz zwykli pracownicy niezależnie od branży, jaką się zajmują. Wymogi różnią się w zależności od placówki, ale jedno jest pewne - Czystość i dezynfekcja to podstawa!

Dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą w dobie koronawirusa?

Bieżące realia epidemiologiczne stawiają wielu przedsiębiorców przed pytaniem "dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą w dobie koronawirusa?". Wiele firm przecież dysponuje własnym personelem porządkowym, choć w obecnej sytuacji jest on często niedoposażony i niedostosowany do wymogów sanepidu. Jak się okazuje, żele do dezynfekcji rąk i alkoholowe preparaty do czyszczenia powierzchni to nie wszystko - konieczne jest kompleksowe działanie. Odpowiadając na bieżące potrzeby, proponujemy specjalistyczne usługi porządkowe i dezynfekcyjne, które zapewnią bezpieczeństwo zarówno personelowi, jak i klientom Państwa firmy.

Ważnym warunkiem organizacji procesu edukacyjnego jest czystość w różnych placówkach takich jak szkoły, przedszkola. Profesjonalna firma sprzątająca pozwoli stworzyć korzystny mikroklimat spełniający normy sanitarne i higieniczne. Jej pracownicy wiedzą jak przygotować placówkę edukacyjną do nowego roku szkolnego. Wysokiej jakości czyszczenie będzie kluczem do czystości, przyczyniając się zwalczania potencjalnego roznoszenia wirusów.

Kontrole sanepidu z pomocą firmy sprzatającej

Sprzątanie  zakładów i jednostek użyteczności publicznej podlega częstym kontrolom, które przeprowadzają Państwowe Inspekcje Sanitarne. Kontrole sanepidu zawsze budzą strach. Urzędnicy bardzo szczegółowo sprawdzają czystość oraz dokładne przestrzeganie wszystkich obowiązujących w danym miejscu procedur.

Higiena w sanitariatach firmowych a zakażenie wirusami

Odpowiednie sprzątanie firm jest jednym z najskuteczniejszych środków zaradczych w walce z rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów. A przecież ostatnio niewiele tematów w równym stopniu elektryzuje opinię publiczną, co doniesienia o rozprzestrzeniających się chorobach wirusowych.

Nakładanie powłoki ochronnej na posadzkę

Profesjonale sprzątanie wymaga odpowiednich umiejętności i specjalistycznego sprzętu. Aby podłoga była błyszcząca i odporna na zniszczenia, warto ją dodatkowo zabezpieczyć. Nałożenie powłoki ochronnej ma szereg zalet i z pewnością ułatwi codzienne sprzątanie. Co ważne, czynność ta powinna być wykonana przez profesjonalistów, którzy używają najlepszych produktów we właściwych proporcjach.

Profesjonalne środki czystości

Czym różnią się środki czystości dostępne w zwykłych sklepach i marketach od tych, które używane są przez profesjonalne firmy oferujące usługi sprzątające? Czy są one bardziej, czy mniej wydajne? Droższe czy tańsze? Czy środki wykorzystywane do sprzątania powierzchni przemysłowych są całkowicie bezpieczne dla zdrowia? Chyba każdy kiedyś zastanawiał się nad tymi kwestiami. Na przykład wchodząc do idealnie czystej łazienki w hotelu lub w siedzibie firmy. Na pewno myślał o tym każdy przedsiębiorca, który w swojej siedzibie przyjmuje klientów i stara się utrzymać czystość na jak najwyższym poziomie.

Ekologia przy sprzątaniu w firmie

Ekologia przy sprzątaniu w firmie? Tak, każde sprzątanie pomieszczeń firmy powinno być wykonane z użyciem wysokiej jakości środków czystości przyjaznych dla środowiska. Jest to ważne nie tylko dla osób cierpiących na astmę, alergie, ale również dla wszystkich pracowników zatrudnionych w danym przedsiębiorstwie.

Strona 1 z 2

Z bloga