Blog

Sprzątanie dla firm

Atrakcyjne oferty sprzątania dla firm w Konstancinie

Sprzątanie firm w Konstancinie to nasza specjalność! Cenią sobie Państwo czystość i higienę otaczającą na co dzień? Oczekują Państwo pełnego profesjonalizmu, najwyższej jakości i wieloletniego doświadczenia? A może poszukują Państwo rozwiązań dopasowanych do potrzeb w atrakcyjnej i niskiej cenie? Na te wszystkie pytania istnieje tylko jedna odpowiedź - firma Multires świadcząca usługi sprzątania!

Kim jesteśmy?

Profesjonalizm i wysoka jakość to nasza wizytówka! Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na terenie miasta Konstancin i obsługujemy zdecydowaną większość firm i biur zlokalizowaną w obrębie miasta. Świadczymy usługi cyklicznego sprzątania zarówno profesjonalnym Klientom biznesowym, jak i prywatnym gospodarstwom domowym. Szeroki wachlarz usług oraz konkurencyjne, atrakcyjne ceny sprawiają, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dopasowane do swojego mieszkania lub firmy. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o każdy szczegół i bezproblemowy kontakt z Klientem owocuje obustronnym zadowoleniem i ugruntowaną pozycją lidera w branży.

Co oferujemy?

Nasza firma zajmuje się wszystkim, co jest związane z czystością - od odkurzania dywanów przez porządkowanie pomieszczeń socjalnych aż po pranie narożników. Każdą usługę dobieramy i oferujemy zgodnie z oczekiwaniami Klienta, dopasowując się do jego zapotrzebowania. nie nadwyrężając wytyczonego budżetu. Nasz zakres usług możemy podzielić na trzy kategorie: cykliczne sprzątanie biur oraz mieszkań, sprzątanie po remontach oraz pranie tapicerek. Dbamy o naszych Klientów pod każdym względem - od szybkiej realizacji zlecenia przez korzystną cenę aż po najwyższe standardy świadczonych usług.

Cykliczne spotkanie biur i mieszkań.

Jest to podstawowy - i najczęściej wybierany przez naszych Klientów - typ usług porządkowych. Zakres świadczonego przez nas sprzątania to przede wszystkim odkurzanie dywanów i sprzątanie posadzki. Ponadto, zajmujemy się również myciem podłóg, okien, parapetów, mebli biurowych, pomieszczeń sanitarnych, łazienek i kuchni. To tylko przykładowe usługi - kompleksową współpracę opracowujemy po kontakcie z Klientem i proponujemy rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa biurach i mieszkaniach.

Sprzątanie po remontach.

Wykańczanie mieszkania, układanie płytek, malowanie ścian oraz wszelki inny - gruntowny lub podstawowy - remont wiąże się z bałaganem i brudem. Nasza firma również wysprząta Państwa pomieszczenia po przeprowadzonym remoncie - zarówno w mieszkaniu, jak i w przedsiębiorstwie. Usuniemy nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia po tynku, kleju czy farbie, doczyścimy i umyjemy podłogi, a to nie wszystko! Usuniemy pył i kurz z każdego zakamarka i szczeliny w pomieszczeniu - od okien, przez meble i drzwi, aż po podłogi i ściany. Doczyścimy balkony, balustrady, tarasy, jak również uporządkujemy i wysprzątamy Państwa garaż. Wykonujemy też inne, niestandardowe zlecenia związane z czystością na życzenie Klienta.

Pranie tapicerek.

Zdajemy sobie sprawę, jak czasochłonne i męczące może być czyszczenie tapicerowanych foteli, kanap, narożników, wykładzin czy innych mebli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, świadczymy również usługi związane z praniem rozmaitych powierzchni i tapicerek. Nasze zabiegi porządkowe przywrócą meblom reprezentacyjny, elegancki wygląd, a czystość powierzchni przyjemnie zaskoczy każdego użytkownika mebli. Stosując specjalistyczne urządzenia ekstrakcyjne dokładnie i precyzyjnie usuniemy zabrudzenia, pozostawiając miejsce czystym jak nigdy dotąd.

Sprzątanie firm Konstancin - kontakt.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych usług za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny. Wykonujemy rozmaite zlecenia o zróżnicowanym stopniu współpracy - każdorazowo zostawiając zadowolonego Klienta w czystym, schludnym pomieszczeniu. Opowiedz nam o swoich potrzebach, oczekiwaniach i wymaganiach, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie propozycję w atrakcyjnej cenie. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów jeszcze dziś!

Z bloga