Blog

Usługi sprzątające w Warszawie

Usługi sprzątające w Warszawie - majowe promocje na wiosenne porządki z Multires

Wiosna w rozkwicie, więc porządki powinny iść pełną parą. Chcemy, żeby nasza aglomeracja pokazywała światu swoje czystsze oblicze. Dlatego postanowiliśmy nieco rozruszać nasze profesjonalne narzędzia i ruszyć w teren w poszukiwaniu przestrzeni do wysprzątania.

Zdecyduj się na porządki w maju. Przywitaj wiosnę w czystym i pachnącym biurze

Maj to nie tylko miesiąc zakochanych. To także czas dla spóźnionych z wiosennymi porządkami. Właśnie brzmi ostatni dzwonek, by nadrobić zaległości. Przygotowaliśmy zachęcającą ofertę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy są najbardziej zabieganymi ludźmi, ale to naprawdę świetny moment, by przyjrzeć się wykładzinie we własnym biurze. Może się bowiem okazać, że od kilku lat doprasza się gruntownego odświeżenia. Nawet jeśli nie wygląda na szczególnie zabrudzoną, ukrywają się w niej pokłady kurzu i roztoczy. 

Promocje na sprzatanie

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje. Zachęcamy do skorzystania z usług sprzątających

Dlatego proponujemy wyjątkową majową promocję w Multires dla wszystkich posiadaczy biur z wykładziną podłogową. Obejmuje ona kompleksowe pranie tapicerki dywanowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Po naszej wizycie wszyscy pracownicy w biurze odetchną pełną piersią, a przyjemny zapach będzie towarzyszył całej załodze przez wiele następnych dni. Do realizacji zleceń używamy wyłącznie specjalistycznych narzędzi piorących i odkurzających. Nasze środki czystości pochodzą z linii dla profesjonalistów i nie są dostępne w otwartym handlu. Gwarantujemy ich skuteczność, wspartą zaangażowaniem pracowników Multires. Jeśli zdecydują się Państwo na naszą ofertę, chętnie rozważymy stałą współpracę na satysfakcjonujących obie strony warunkach.

Nie tylko centrum stolicy. Nasze profesjonalne usługi sprzątające znają też Józefów, Otwock, Konstancin, ale również dzielnice dalej położone jak np. Wawer

Gdy chodzi o nasze usługi sprzątające zapewniamy bardzo wysoką jakość usług. Chętnie zjawiamy się w tych okolicach Warszawy, jeśli tylko zajdzie potrzeba walki z nieporządkiem. Odświeżenie domowych pomieszczeń, porządkowanie garaży, strychów, piwnic i domowych magazynków to dla nas chleb powszedni. Wszystkim, którzy łapią się za głowę przy większym remoncie, oferujemy usługę sprzątania po pracach wykończeniowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i chemikaliami dedykowanymi do różnych rodzajów zabrudzeń i zanieczyszczeń. Na pewno w Państwa domach trudniej o tyle rodzajów urządzeń i materiałów czyszczących, które potrafią doprowadzić każde wnętrze do stanu przysłowiowego błysku.

Tego jeszcze nie było. Uważaj, by ktoś nie sprzątnął ci okazji sprzed nosa... Cała wykładzina i tapicerka w domu jak nowa o jedną piątą taniej!

Przy okazji majowych porządków proponujemy wszystkim chętnym połączone pranie wykładzin i tapicerki meblowej z rabatem 20 procent! Profesjonalny sprzęt gruntownie odświeży materiał, który niechętnie oddaje to, co gromadzi się w nim przez lata. Stosowane przez nas technologie usuwają prawie cały kurz, brud, roztocza, zarodniki i mikroorganizmy, które dostają się w głąb struktury obić foteli, krzeseł i wersalek, nie wspominając o wykładzinie podłogowej. Tradycyjne sposoby czyszczenia materiału, którego nie da się nawet poddać ręcznemu trzepaniu, rozwiązują problem jedynie na powierzchni. 

usługi sprzątające w Warszawie

Jak to działa? Nie sprzątamy po wierzchu! Nasze odkurzanie i pranie tapicerki wyciąga ponad 90 procent zanieczyszczeń

Ten etap sprzątania wykonujemy przy pomocy wydajnego odkurzacza z funkcją wyciągania ukrytych zanieczyszczeń ze splotów tkaniny. Podobnie działają nasze urządzenia piorące. Po pokryciu materiału warstwą wody z dodatkiem aktywnego środka specjalna ssawka wyciąga brud razem z płynem. Zanieczyszczenia lądują w zbiorniku, a płyn oprócz wiązania drobin do usunięcia dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Nie poprzestajemy na kosmetycznych porządkach. Efektem naszej pracy będzie stan higienicznej świeżości, a zyska na tym nie tylko atmosfera w mieszkaniu, ale także stan zdrowia domowników. 

sprzątanie

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Sprzątamy dogłębnie i do końca, pozostawiamy naprawdę czystą, świeżą przestrzeń do pracy i życia

Naszą największą przewagą są pracownicy - specjaliści od przywracania otoczenia do stanu prawdziwej czystości. Ich praca gwarantuje dokładność, dzięki czemu docierają do każdego zakątka i przywracają go do odpowiedniego stanu. Mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt, który wspomaga ich zaangażowanie w realizację zadań. Dbamy też o każdy element porządków, gdyż dopiero połączenie różnych etapów sprzątania może dać olśniewający efekt końcowy. Usuwamy kurzu z każdej płaszczyzny drzwi, okien, listew przypodłogowych i grzejników, docierając do ukrytych zakamarków. Czyścimy na mokro i sucho, nie zapominając o oświetleniu, drobnych elementach i gadżetach oraz sprzęcie elektronicznym czy biurowym. Znamy się na polerowaniu i myciu szkła oraz luster, wiemy jak zadbać o specyfikę urządzeń kuchennych i armatury łazienkowej. Na koniec wyczyścimy również każdy samochód, by nie uronić niczego z niepowtarzalnego stanu wiosennej świeżości.

Z bloga